ОБОВ'ЯЗКОВЕ СПОРЯДЖЕННЯ

  • Мобільний телефон
Повинен бути ввімкнений з самого початку забігу і до фінішу, гучність вхідного виклику має бути на максимумі, батарея повністю заряджена, телефон має бути в бездоганному робочому стані.

Чому?
Мобільний телефон дозволить учаснику отримувати або здійснювати дзвінки організаторам при виникненні екстрених ситуацій. Подбайте про те, щоб батарея мала повний заряд перед стартом вашого забігу та уникайте будь-якого використання телефону без виникнення крайньої необхідності. Функції, що споживають багато енергії батареї, такі як bluetooth або wifi бажано відключити.


  • Свисток (можна придбати при реєстрації і отримати в стартовому пакеті)
Свистки, що вмонтовані в деякі бігові рюкзаки також можуть бути використані, якщо вони знаходяться в робочому стані. 


Чому?
Свисток необхідний для того щоб покликати на допомогу чи привернути до себе увагу в надзвичайній ситуації.


  • Ізофолія (можна придбати при реєстрації і отримати в стартовому пакеті)
Ізофолія (також відома, як “космічне покривало”) виготовляється із тепловідбиваючої тонкої синтетичної речовини, що має сріблястий колір з однієї сторони та золотистий колір з іншої сторони і розроблена для збереження або розсіювання тепла в залежності від того, якою стороною нею вкривається людина. Мінімальний розмір ізофолії повинен бути 1,4 м х 2,0 м.

Чому?
Ізофолія зазвичай використовується для укривання травмованої людини доки вона очікує на прибуття допомоги, але вона також може бути використана для захисту від вітру або дощу.Як саме повинна використовуватися ізофолія для укривання травмованої людини, залежить від ситуації:

Для збереження тепла: срібляста сторона повинна знаходитися в контакті з тілом людини, а золотиста сторона дивитися назовні. Таке використання доцільне при охолодженні або необхідності очікувати на допомогу на холоді.
Для пониження температури: золотиста сторона повинна знаходитися в контакті з тілом людини, а срібляста сторона дивитися назовні. Таке використання доцільне при тепловому або сонячному ударі та при необхідності очікувати на допомогу на спеці.


  • Індивідуальний стакан чи кружка
Ємність в яку можна буде швидко набирати напої на пунктах підживлення.

Чому?
Ми не використовуємо одноразовий посуд на пунктах підживлення із екологічних міркувань, тому необхідно мати індивідуальну ємність, якою можна швидко набирати та пити напої.